PvpServerler - Metin2 - Metin2 Pvp Serverler - Pvp Serverlar - Server Tanıt - Download
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PvpServerler - Metin2 - Metin2 Pvp Serverler - Pvp Serverlar - Server Tanıt - Download

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server,metin2 pvp serverler,metin2,metin2 pvp serverlar,metin2 pvp serverleri,120 silahları,kraliyetli pvpler,gm alımları vardır,gm arıyorum,bedaba gmlik

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ses
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından Condy Cuma Ocak 23, 2015 9:04 pm

» ►█ 3 ADET SW: ZOR,ORTA,KOLAY-GM ALIMLARI VAR-EDİT SATIŞI YOK-HEPİNİZİ BEKLERİZ.... █◄
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından cruelboy18 Paz Mayıs 06, 2012 11:11 pm

» FEAREMPİRE
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından rlocksley Ptsi Eyl. 12, 2011 7:42 pm

» PrimosMT2 | Npcde Kraliyet,120 LwL Silahlar,Turkuazlar | Vs Serveri Hiç Kapanmayacak.
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından Condy Ptsi Ağus. 22, 2011 4:49 am

» >>>TOKYO MT2 2012 Farkı iLe <<< Yeni BossLAr>>Yepyeni Zırhlar>>YepYeniSilahlar>>GiR
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından recep1116 Perş. Ağus. 18, 2011 10:47 pm

» En Uzun Ömürlüsünden Yaptık Artık NP Kasmak Çok Kolay Gir DRAGON KAP...
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından rlocksley Ptsi Tem. 18, 2011 1:44 pm

» BLacKMT2 - Emek Server - Dönüşümler Aktif. Level 250 limit.
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından blackmt2 Çarş. Tem. 13, 2011 10:13 am

» Rüya2 En Beğenilen Pvp Server
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından memet001 Çarş. Tem. 06, 2011 12:39 am

» Öneriler , Şikayetler
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından Condy Ptsi Tem. 04, 2011 5:09 am

» Longjuyt-3 Türklere Has Macera
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimetarafından RiXi Paz Tem. 03, 2011 5:20 am

En iyi yollayıcılar
Condy
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Vote_lcapSerious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Voting_barSerious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Vote_rcap 
Kâĵmєяâη™
Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Vote_lcapSerious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Voting_barSerious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Vote_rcap 
Buz_Kurt99
RappLeZ
koka122
Dj Baron
MeHmeT
cruelboy18
serdar690
Messi Fc

Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD

YazarMesaj
Condy
Administrator
Administrator
Condy

Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Empty
MesajKonu: Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD    Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD  Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 3:28 am

: -

: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

: Mevcut

: Sanal Sürücü

: Max Payne

: 14 (200 MB)

:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pentium4 2.6 GHz
DirectX 9 destekli ekran kartı
512 MB hafıza(ram)

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x960 and weights 122KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 216KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 250KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 407KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 158KB.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ciddi Sam ile bundan yaklaşık 3 yıl kadar oldu sanırım tanıştım. O zamanlar azda olsa içimde bir PC oyunculuğu vardı. Bu eller o zaman klavye mouse ile oyun bile oynardı . Tamam PC ciler kızmayın klavye sadece wordde yazı yazmaya yaramıyor :P. Peki peki gelmeyeceğim üzerinize. Ama sanırım bu pc konsol savaşı bizim sitede her zaman varolacak! Özelliklede FPS tarzı oyunlar mouse ile mi, gamepad ile mi daha iyi oynanır düellosu...

Herneyse Ciddi Sam gerçekten de kendisi çok ciddi ve asabi bir arkadaşımızdır, yine sayemizde o macera senin bu macera benim koşuşturacak. Çıkan bi sürü Serious Sam oyunun ardından multi platform olarak oyuncuyu ekranları başına bağlayacak Serious Sam 2 nihayet çıktı. Bu yeni seri orjinal serinin mantığı dışına çıkmadan yine yüzlerce yaratığı öldürmek ve stress atmak ikilemininin dışında olmayan bir aksiyon ile devam ediyor. Sam karakteri oldukça matrak ve oyun esnasından iğrenç espriler yapabilen kaslı ve et kafa bir karakter. Bu şekilde olması onun oyun severler tarafından asla favori seçilmeyen fakat büyük bir sempati yakalayan bir karakter olmasını sağladı.
Evet ciddi Sam oyunu için konu çokta önemli değil. Yani olsa da olur olmasa da. Açıkcası Sam'i oynayan birisi oyunla o kadar meşgul olmak zorunda ki oyunun hikayesi varmı yokmu yada hikaye neyi anlatıyor ne için savaşıyorsunuz ilgilenmez bile. Bende oyuna o kadar kaptırdım ki aynen diğer oyuncular gibi hikayeye pek dikkat etmedim. Tek bildiğim şey ufak yeşil yaratıklara oldukça yardımım dokunduğu. Kasabalarını, hayatlarını, eşlerini ve çocuklarını kurtardım. Sanırım heykelimi dierler Artık!

Oyunumuza Farcry misali bir adada başlıyoruz. Etraf oldukça nezih ve huzur verici. Anlamsızca dolaşan yeşil ufak veletler ve küçük samandan evleri var. Hatta basketbol potasına atış bile yapabiliyorsunuz. Neyse kuşlar böcekler gökkuşağı vs. derken biraz yürüyüşe çıkalım kararı alıyorsunuz patikadan 1-2 adım atayim derken karşınıza hemen köyü basmaya gelen 1-2 yaratık çıkageliyor. Neyse 1-2 kurşunla bunları yere serdikten sonra artık yavaş yavaş oyunumuza giriş yapıyoruz. Patikanın sonunda devasa genişlikte bir açık alana çıkıyorsunuz. Yine etrafta bir ölüm sessizliği. Bu mekanın başında size bir adet üzerine binebileceğiniz dinazor benzeri bir yaratık veriliyor. Siz bu yaratığın üzerinde daha hızlı mesafe kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca bu yaratık azından ateş topu gönderebiliyor. Buda normal silahınızın verdiği hasardan daha fazla bir hasar vereceği için belli bir süre bu yaratıkla ilerleyeceksiniz. Bu yaratığın üzerindeyken Sam oldukça ciddi gözüküyor hahahaha Görmelisiniz...

Oynanabilirlik:
Bilmeyenler olabilir diye genel olarak Serious Sam 2'nin oynanış mantığından bahsetmek istiyorum. Oyunumuz bir FPS (Karakterin gözünden direk görünüm) oyunu. Sam'in gözünden görerek oynuyoruz. Sürüyle silah arasından seçerek karşınıza gelen düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Mantık olara size biraz klişe gelmiş olabilir. Sam'in farklı olan yanı oyunda sürekli yok şu kapıyı nasıl açarım yok çıkış nerde gibi dertlerinizin olmaması. Amacınız sadece karşınıza gelen yüzlerce yaratığı (Abartma yok) ve bunların sonunda gelen boss karakterini yok edip diğer bölüme ilerlemek. İnanın aynı anda karşınıza gelen bu kadar fazla yaratığı çılgınlar gibi yok etmek inanılmaz zevkli oluyor. Hiç ummadığınız anda barzi sessizlikken ortalık bir anda her tarafınız yaratık saldırısına maruz kalabiliyor. Önden arkadan her yönden gelebiliyor bu yaratıklar. İnanılmaz keyif alabiliyorsunuz oyundan bu şekilde. Tabii sizde savunmasız değilsiniz. Oldukça şık silahlara sahipsiniz. Herbirinin kendine has ateşleme gücü ve şarjörü bulunmakta bu silahların. Size uygun olanını daha doğrusu mermisi kalanı seçme şansınız bulunuyor.

Silahlarınız:
Circular Saw: Bildiğiniz elektrikli testere. Biraz şekli değişmiş sadece.
Serious Bomb: Üzerinde anlamsız bir ifade olan bomba.
Rocket Launcher: Inferno misiller yollayan kuvvetli bir silah.
Grenades: Bildiğiniz el bombası.
Double Shutgun: En çok haz alacağınız ve kullanacağınız silah.
Zapgun: Hydro-Plasmatic özellikli Elektrik veriyor
AutoShutgun: Reload etmeye gerek kalmayan otomatik shutgun.!
Clawdovic: Papağanların taşıdığı uzun mesafeli ve yüksek hasar veren bombalı saldırı.
Colt: 1800'lü yılların Magnumu...
Grenade Launcher: Bomba atan silah.
MiniGun: En kuvvetli ve hızlı taramalı tüfek.
Plasma Rifle: Zapgun'ın gelişmiş versiyonu...

Gördüğünüz üzere menümüz oldukça zengin. Sadece bulması ve doldurması size kalmış. Keyfinize bakın...

Atraksiyon!
Oyunumuz sadece Sam'i yönetmekten ibaret değil. Başta da belirttiğim gibi bir dinazor bile kullanıyorsunuz. Bunun dışında yine bir kademede Railgun tarzı ateş eden uçak savar tarzı ateş eden bir silahın için biniyor ve yine karşınıza çıkan yaratıkları bununla yok etmeye çalışıyorsunuz. Bunun dışında rollerball isimli bir küre şeklinde bir cisimin içine biniyor ve yuvarlanarak düşmanları ezmeye çalışıyorsunuz. Bunlar gibi bi sürü atraksiyon sizleri bekliyor...
İşte ağır makinalı silahımız...

Kontroller:
Oyunumuz klasik bir FPS oyunu kontrollerine sahip. Daha önceden el yatkınlığınız var ise hiç yadırgamadan oyunu oynayabileceksiniz. Benim gibi konsolda oynayacaksanız Invert olayı da düşünülmüş. Tabii sizde benim gibi cins kontrol sistemiyle oynuyorsanız bu bize ilaç niteliğinde gelecek. Nişan aldığınız noktayı aşağı itince yukarı, yukarı itince aşağı gidecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Eminim benim gibi oynayan birileri vardır bir yerlerde

Sesler:
Açıkcası ben oyunun müziklerinden pekte haz almadım arkadaşlar. Başarısız oyun müzikleri diyebiliriz. Fakat burada kurtaran oyunun ses efektlerinin başarılı olması. Patlamalar, silahtan çıkan sesler ve çılgınca size doğru ölümüne koşan kamikazelerin sesleri oldukça başarılı. Oyunun havasına sokmaya yetiyor insanı.

Grafikler:
İşte puan kırdığım ve beni etkilemeyen bir bölüm. Grafiklerimiz maalesef günümüz teknolojisinin biraz gerisinde kalmış ve önceki serilerden sonra çokta fazla gelişme sağlayamamış. Daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Ayrıca oyunun Saniyedeki kare sayısıda (Frame Per Second) çok parlak sayılmaz. Hatta bazı bölümlerde frame oldukça düşüyor...

Aynı tadı ben bir de Painkiller'da almıştım. Yani oyunun fazla alternatifi yok maalesef. Klasikleşmiş FPS tarzı oyunlardan farklı bir tarz arıyorsanız ve çıkış kapısını veya anahtarları aramaktan sıkıldıysanız, sadece aksiyon arıyorum diyorsanız aradığınız oyun kesinlikle Ciddi Sam!

Hile Modu için
Oyunu başlatın, konsolu [~] tuşuna basarak açın ve büyük küçük harfe dikkat ederek aşağıdaki satırı yazıp enter tuşuna basın.

sam_iEnableCheats=1

Hile modunu aktif etmiş oldunuz. Konsolu yine [~] tuşuna basıp kapatın ve [Esc] tuşuna basıp ana menüyü getirin. Şimdi [F1] tuşuna basarak hile konsolunu getiriyor olmalısınız.Hile konsolunu istediginiz zaman F1 tuşuna basarak görüntüleyebilir, kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Hile Modu
Konsolda aşağıdaki satırı yazıp enter tuşuna basarsanız:

sam_iEnableCheats=2

Oyun esnasında aşağıdaki tuşlara basarak hileleri aktif edebilirsiniz:

[y] - hayalet modu(duvarlardan geçme)
[G] - Tanrı modu
[u] - otomatik sarjör
[J] - hızlı koşma
[I] - görünmezlik
[L] - uçma
[K] - Ekrandaki tüm düşmanları öldürme
[Insert] - Extra can

Hile modunu deaktif etmek için, konsola:

sam_iEnableCheats=0

yazmanız yeterli.

Link Kodu: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Serious Sam 2 - FULL indir - DOWNLOAD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter And The Deathly: Hallows Part 1 - 2010 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download
» Europa Universalis III: Divine Wind - 2010 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle
» Combat Zone Special Forces - 2010 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle
» Call of Duty: Black Ops - 2010 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle
» History: Great Battles Medieval - 2010 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle