PvpServerler - Metin2 - Metin2 Pvp Serverler - Pvp Serverlar - Server Tanıt - Download
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PvpServerler - Metin2 - Metin2 Pvp Serverler - Pvp Serverlar - Server Tanıt - Download

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server,metin2 pvp serverler,metin2,metin2 pvp serverlar,metin2 pvp serverleri,120 silahları,kraliyetli pvpler,gm alımları vardır,gm arıyorum,bedaba gmlik

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ses
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından Condy Cuma Ocak 23, 2015 9:04 pm

» ►█ 3 ADET SW: ZOR,ORTA,KOLAY-GM ALIMLARI VAR-EDİT SATIŞI YOK-HEPİNİZİ BEKLERİZ.... █◄
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından cruelboy18 Paz Mayıs 06, 2012 11:11 pm

» FEAREMPİRE
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından rlocksley Ptsi Eyl. 12, 2011 7:42 pm

» PrimosMT2 | Npcde Kraliyet,120 LwL Silahlar,Turkuazlar | Vs Serveri Hiç Kapanmayacak.
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından Condy Ptsi Ağus. 22, 2011 4:49 am

» >>>TOKYO MT2 2012 Farkı iLe <<< Yeni BossLAr>>Yepyeni Zırhlar>>YepYeniSilahlar>>GiR
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından recep1116 Perş. Ağus. 18, 2011 10:47 pm

» En Uzun Ömürlüsünden Yaptık Artık NP Kasmak Çok Kolay Gir DRAGON KAP...
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından rlocksley Ptsi Tem. 18, 2011 1:44 pm

» BLacKMT2 - Emek Server - Dönüşümler Aktif. Level 250 limit.
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından blackmt2 Çarş. Tem. 13, 2011 10:13 am

» Rüya2 En Beğenilen Pvp Server
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından memet001 Çarş. Tem. 06, 2011 12:39 am

» Öneriler , Şikayetler
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından Condy Ptsi Tem. 04, 2011 5:09 am

» Longjuyt-3 Türklere Has Macera
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimetarafından RiXi Paz Tem. 03, 2011 5:20 am

En iyi yollayıcılar
Condy
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Vote_lcapCounter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Voting_barCounter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Vote_rcap 
Kâĵmєяâη™
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Vote_lcapCounter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Voting_barCounter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Vote_rcap 
Buz_Kurt99
RappLeZ
koka122
Dj Baron
MeHmeT
cruelboy18
serdar690
Messi Fc

Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!

YazarMesaj
Condy
Administrator
Administrator
Condy

Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Empty
MesajKonu: Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!    Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 8:37 pm

<DIV class=content><DIV id=post_message_5158516>
<BLOCKQUOTE class="postcontent restore ">Arkadaşlar Size Counter Strike 1.6'da Ev Server'i Yani Dedicated Server Açmayı Öğreticeğim..Başlıyalım. KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR...!!
Yardımlarından Dolayı
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kardeşime Teşekkürler..
DipNot: Konunun Tamamını Okumadan Yapmaya Çalışırsanız Kesinlikle Beceremezsiniz..Yazdığım Her Yazıyı Okuyun...!!
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
İlk Önce Counter Strike 1.6'yı İndirelim Eğer Sizde Yüklüyse Gerek Yok Olmayanlar Yüklesin..
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Patch v23 İçinde !
OnlineOynamak İçin v23 Yüklemek Zorunludur....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Port Açma: Port Açma Serverınızı Açma Yolunda En Önemli Adım Eğer Bu Adımı Atlarsanız Kesinlikle Server Çalışmaz !
Şimdi Siteye Girin ve Resimlerde Gösterecediğim Gibi Portu Açın.

Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  18842_284037560861_273450315861_5034358_3277616_n
Site Açıldıktan Sonra Yukarıda Gösterdiğim Gibi Uygulamayı Seçelim.
~~
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  18842_284037565861_273450315861_5034359_7194057_n
Uygulamamızı Yukarıdaki Resim Gibi Seçiyoruz. vE Seçip Tıklayın'ı Tıklıyoruz.
~~
Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  18842_285199130861_273450315861_5042025_7310137_n

Ve Yukarıdaki Resimdeki Gibi Alanları Dolduruyoruz.
1.Lan IP Adresini gir : Bu Alana Giriceğiniz Ip Örenmek İçin****
Başlat>Denetim Masası>Ağ Bağlantıları'nı Tıklayıp Aşağıdaki Resmi Takip Edin.

Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  18842_284058620861_273450315861_5034403_3005431_n
Bilgisayarınızın Ip'i Bulma:
1.
Numarada Gösterdiğim Yerel Ağ Bağlantınıza Çift Tıklıyorsunuz

ve karşınıza resimde sağ tarafta Bulunan Pencere çıkıyor.
2.Numaradaki Destek Sekmesini Tılıyoruz.
ve Bize Lazım Olan 3. Numaradaki Ip'i Alıyoruz Benimki Resimdeki gibi 192.168.2.4 Sizin ki Değişik Olabilir Buna Dikkat edelim...
2.Modeminizi Seçin Modeminizin Markası Neyse Onu Seçin
3.Modeminizin Modelini Seçin
Ve Şimdi Port Açalım 'ı Tıklayın !

Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!  18842_285199125861_273450315861_5042024_3146368_n

Mesela Burda Bana Anlatıyor Tabi Ben Buraya İnternet Sayfasının Yarısını Koydum Bu Şekilde Size Anlatıyor.
Artık Kendi Modeminize Göre Portu Açın..
Portumuzu Açtıktan Sonra....

Bu Dosyayı İndirelim...Bu Dosya Serverimizin Çalışması İçin Gerekli Dosyalar...
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
rar pass: Imaqination
Daha Sonra Alternatif Linkler L!V@NELİ Tarafından Eklenecektir..
-----------------Dosyamızın Kurulumu------------------
<FONT size=4>İndireceğimiz Dosya 7z Uzantılı Dosya Olduğu İçin 7z Programına İhtiyacımız Var Onunda Linkini Vereyim Buyrun....
<FONT color=red><B><FONT size=4>

Counter Strike 1.6 Server Kurmak [Ücretsiz]+[Hazır]+[Detaylı Anlatım] Denendi.!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter Strike 2.5 Download
» Counter Strike 1.6 | Full Rip | Tek Link | +bot+Tr Konuşma+Map Pack
» Counter Strike 1.6 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
» Counter Strike 1.7 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
» Counter Strike 1.5 - Full - Oyun indir - Download - Yükle